Užitná třída pvc

PVC podlahy - užitná třída , třída zátěže. 

Tyto pojmy nám říkají, kde se podlaha hodí. Máme dvě základní skupiny a to podlahy pro zátěž bytovou a podlahy pro zátěž komerční. Pro domácí použití jsou třídy zátěže 21,22,23. Pro komerční použití jsou třídy zátěže pvc podlahy 31,32,33,34.

 

Třída zátěže 21.

Takto označená pvc podlaha se hodí do prostor né často namáhaných, například ložnice, odkládací místnosti.Pod nohy nábytku se hodí dát filcový podklad.

 

Třída zátěže 22.

Takto označená pvc podlaha se hodí vlastně do celého bytu. Pod nohy nábytku se hodí dát filcový podklad.

 

Třída zátěže 23.

Takto označená pvc podlaha se hodí k intenzivnímu používání. Snese chůzi v botách, ne ale k trvalé chůzi v botách. Pod nohy nábytku se hodí dát filcový podklad. Podlaha se hodí do celého bytu, tak i do vstupních prostor, sklepních a skladových místností.

 

Třída zátěže 31.

Takto označená pvc podlaha je vhodná k využití v  bytech a hlavně v objektech veřejných s malým nebo občasným používáním. Podlaha snese mírnou zátěž při chůzi v botách ale není vhodná pro trvalé chození, bez přezutí. Nábytek opět doporučujeme podložit filcovými podložkami a kolečková židle by měla mít kolečka umělá a ne kovová. Tato zátěžová třída je vhodná pro kanceláře, hotelové pokoje.

 

Třída zátěže 32.

Takto označená pvc podlaha je vhodná do objektů s každodenním provozem. Vydrží trvalé chození v botách bez přezouvání. Nábytek již nemusí být vypodložen a snese i kolečkové židle. laminátová podlaha této třídy je vhodná jak k domacímu používání, tak do škol, školek , kanceláří, čekáren, obchodů.

 

Třída zátěže 33.

Takto označená pvc podlaha je velice odolná. Tuto plovoucí podlahu již nepoškodí nábytek ani intenzivní používání. Proto se hodí do škol, kanceláří, skladů, obchodů, čekáren.

 

domácnost základní malá zátěž 
domácnost základní 
malá zátěž
domácnost základní střední zátěž 
domácnost základní 
střední zátěž
 domácnost základní silná zátěž
domácnost základní 
silná zátěž
 
komerční prostory zákl. mírná zátěž 
komerční prostory zákl. 
mírná zátěž
komerční prostory zákl. střední zátěž 
komerční prostory zákl. 
střední zátěž
komerční prostory zákl. intenzivní zátěž 
komerční prostory zákl. 

 

 


Dotazy na stavy objednávek

Po - Čt  8 - 15

Pá 8 - 13

tel.: 603 738 483

objednavky@floorencie.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

počet položek0 ks/bm
Cena celkem0 Kč
Copyright © Floorencie.cz 2013, Realizace: EKdesign.cz